Atribuită Cumpărare directă

CABINA+CADITA DUS 90X90 2018B 5 402,52 BUC CS15 SILICON CERESIT SANITAR ALB 280 ML 5 13,77 BUC

Număr anunț
DA25625344
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.081,48 RON
Valoare atribuită
2.081,48 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.081,48 RON

din 2.081,48 RON estimat