Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar valoare 1 DERMOMED SAPUN LICHID POMPITA 1 LITRU BUC 6 6,71 40,26 2 MANUSI LATEX 100BUC/CUT NEPUDRATE cut 6 75 450 3 CLONEX - GEL DEZINF. PT. MAINI 250 ML BUC 40 36 1440 4 MASCA MEDICINALA 3 STR., 50 BUC/CUTIE BUC 500 2,4 1200 5 GLUTASEPT - DEZINFECTANT SUPRAFETE 10 LITRI BUC 1 350 350 6 DETARTRANT 5 LITRI SQUILL BUC 2 14,75 29,5 7 SACI POLIETILENA 100X50 CM BUC 20 2,15 43 8 SACI RAFIE buc 200 1,26 252 9 AIRWICK REZERVA SPRAY 250ML BUC 12 8,64 103,68 10 HARPIC WC GEL 750ML BUC 10 4,74 47,4 11 PRONTO MOBILA SPRAY BUC 12 9,48 113,76 12 DETERGENT DE GEAMURI 5 LITRI BUC 2 16,85 33,7 13 DOMESTOS 5 LITRI BUC 2 32 64 14 LAVETE UNIVERSALE MULTIFUNCTIONALE, 35*31 CM, 3 BUC/SET SET 5 1,65 8,25 15 PROSOP PRACTICO, 2 STR, 550 FOI, 810 GR./ROLA BUC 30 10,05 301,5 16 SACI 35L, 15BUC/ROLA LDPE rol 50 2,12 106 17 SACI 120L, 10BUC/ROLA PH ROLA 30 3,61 108,3 18 RULETA 10 ML * 25 MM - LUMY PRO BUC 1 25,2 25,2 19 RULETA 5 ML * 19 MM - LUMY PRO BUC 1 13,2 13,2 20 ROATA DE MASURAT, BOSCH GWM 32 BUC 1 288 288 21 SPRAY MULTIFUNCTIONAL DETTOL 500ML BUC 10 16,68 166,8

Număr anunț
DA25604665
Autoritate contractantă
COMUNA CRIZBAV (CUI 15141180)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.184,55 RON
Valoare atribuită
5.184,55 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.184,55 RON

din 5.184,55 RON estimat