Atribuită Cumpărare directă

- 3710031 ACOPERITORI PANTOFI ALBASTRU X100BUC – 15 lei/set – 4 set = 60 lei - 3711678 KLINTENSIV - DEZINFECTANT SUPRAFETE 1L - 28.50 lei/fl – 500 fl = 14.250 lei

Număr anunț
DA25623765
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.310 RON
Valoare atribuită
14.310 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.310 RON

din 14.310 RON estimat