Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE DIRIGENTIE DE SANTIER PENTRU LUCRARI DE REPARATII GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT, ORAS BUZIAS, STR AVRAM IANCU ETAPA I

Număr anunț
DA25641122
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI 2502534)
Furnizor / câștigător
MURESAN CORNEL PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 24966969)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.644 RON
Valoare atribuită
2.644 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.644 RON

din 2.644 RON estimat