Atribuită
Cumpărare directă
T728.1 - Counting chamber Neubauer Dark lines - 1 buc - 252.48 RON - 4 buc -1,009.92 RON T730.1 - Counting chamber Bürker Dark lines - 1 buc - 264.22 RON H548.1 - Staining trough Coplin - 1 buc - 88.44 RON/: K551.1 - Sample stands ROTILABO® for cryogenic vials, Blue - 1 buc - 87.62 RON - 2 buc - 175.24 RON 2296.1 - Storage and transport trays, 20 - 1 buc - 69.33 RON - 2 buc - 138.66 RON
- Număr anunț
- DA25641748
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.676,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.676,48 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.