Atribuită Cumpărare directă

1.Clor Ace 2 L 28buc X 5.90 lei=88.50 2.Bureti sarma 40 buc X0.49 lei=19.60 3Bureti vase 100 buc X 0.45 lei=45.00 4.Sano crema de curatat 15buc X 9.50 lei=142.50 5Detartrant 15L X 3.47 lei=52.05 6.Bonux automat 6kg 9pungi X 29.48 265.32 7.Detergent vase Fairy 40bX5.85=234.00 8.Hartie igienica 2 str 1100X0.70 660 9Hartie igienica Jumgo 2 str diam 19cm 50 roleX2.85 =142.50 10.Rola maieu 250 buc/rola 8 buc X 25 lei=200 11.Rola prosop hartie 1300 buc X1.18 1534 12.Sapun lichid 1L pompita 130 buc X 5.5 715.0 13.Sapun lichid Ivy 500 ml cu pompita 30 buc X 2.70 81.00 14Prosop hartie zz (250 buc/pach)100pachX3.08 =308.00 15.Praf Eudora 500 gr 6buc X 2.60 15.60 16Matura pvc cu coada 20buc X 5.5 110.00 17perii wc 10 bucX3.8 =38.00 18Solutie parchet Pronto 2 bucX8.48=16.96 19.Pungi 2kg (500/rola) 9 buc X5.45=49.05 20.Saci albastri 1000X1200 240L 50 buc X0.69 34.50 21.Saci albastri 750X1200 120L 100 buc X 0.45 =45.00 22.Saci galbeni fara pictograma 750X1200 120L 600X0.78 =468.00 23.Saci negri 800X1200 1500 buc X 0.60 =900 24.Pungi menajere negre 45XX55 5000 buc X 0.12=600

Număr anunț
DA25632010
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.764,58 RON
Valoare atribuită
6.764,58 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.764,58 RON

din 6.764,58 RON estimat