Atribuită
Cumpărare directă
Executantul se obligă să execute lucrari de reparatii/inlocuiri cu piatra naturală de 3 cm grosime (forme regulate) a aleilor, platformelor si altor cai de acces pietonal la Izvoarele minerale din Statiunea Slanic Moldova, care in timp au suferit degaradari.In vederea asigurării funcționalității accesului la izvoarele minerale din cadrul orașului Slănic Moldova sunt prevăzute următoarele lucrări pentru punctele menționate anterior Nr.crt Locație Lucrări necesare 1 Intrare principală Alee Izvoare Reparație, înlocuire cale de acces pentru o suprafață de 70,7 mp 2 Aleea Izvoare, după intrarea principală, Reparație, înlocuire cale de acces pentru o suprafață de 80 mp 3 Platforma Izvor nr. 6 Reparație, înlocuire cale de acces pentru o suprafață de 98,5 mp 4 Alee ieșire Izvor nr. 14 Reparație, înlocuire cale de acces pentru o suprafață de 22,8 mp 5 Alee intrare izvor nr. 14 Reparație, înlocuire cale de acces pentru o suprafață de 20,5 mp 6 Izvor Sonda 2 Reparație, înlocuire cale de acces pentru o suprafață de 40,5 mp TOTAL suprafață 333 mp Pentru lucrări se va folosi piatră de grosime 3cm, cu forme regulate pentru toate punctele stabilite, conform Caiet de sarcini anexat ; În vederea realizării lucrărilor se vor achiziționa materialele necesare și se vor efectua lucrările indicate în Caietul de sarcini anexat prezentei ofertari ;
- Număr anunț
- DA25640082
- Autoritate contractantă
- ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA "PIETRARILOR SLANIC MOLDOVA" (CUI 39131990)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.550 RON
- Valoare atribuită
- 116.550 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.