Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare diverse piese de schimb: 1.placa generatoare BTL-6000 TR Tekkar, valoare unitara estimata 3600 lei fara TVA, include costuri transport, inlocuire si eliberare buletin functionare conforma aparat; 2. Display LED cu touchscreen 5.7" pentru EKG BTL 08MT+, valoare unitara estimata 1600 lei fara TVA, costuri transport, inlocuire si eliberare buletin functionare conforma aparat inlcuse;
- Număr anunț
- DA25607426
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.