Atribuită Cumpărare directă

LA ACEASTA COMANDA SE VOR LIVRA SI 2000 CONURI COMPLATIBILE PIPETA SARTORIUS GRATUIT

Număr anunț
DA25647336
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
24327000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.976 RON
Valoare atribuită
7.976 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.976 RON

din 7.976 RON estimat