Atribuită Cumpărare directă

Geanta pilot, imitatie piele, MONOLITH 2292 Numar de referinta: 329111213 Pret de catalog: 193,19 RON / Unitate de masura Unitate de masura: BUC Cod si denumire CPV: 30192000-1 Accesorii de birou (Rev.2) Descriere: Caracteristici geanta pilot MONOLITH 2292 Geanta rigida cu aspect de imitatie piele, interior textil Cu 1 compartiment central spatios In interior se gaseste un compartiment pentru organizare document Capac tip organizer cu suport pentru instrumente de scris, buzunar carti de vizita si buzunar cu fermoar pentru alte accesorii mici Buzunare laterale cu sistem Velcro (cu arici) Accesorii argintii Prevazuta cu maner Inchidere cu cifru Intarituri laterale pentru rezistenta Picioruse pentru stabilitate Dimensiuni: 46 x 33 x 20 cm Greutate: 2.3 kg Culoare: negru, Transportul produsului la Primaria Zalau este inclus in pret

Număr anunț
DA25646080
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,19 RON
Valoare atribuită
193,19 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,19 RON

din 193,19 RON estimat