Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI DE SERVICII : COLECTARE , TRANSPORT SI ELIMINARE DESEURI INFECTIOASE conf.oferta nr.7195/08.05.2020. Comanda va fi urmata si de intocmirea unui contract de servicii.

Număr anunț
DA25618224
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
FINANCIAR URBAN SRL (CUI 15343880)
Cod CPV
90520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.400 RON
Valoare atribuită
7.400 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.400 RON

din 7.400 RON estimat