Atribuită Cumpărare directă

Baterie bucatarie Ferro Freya BFR8B, dus extractibil, cartus ceramic, comutator dus/jet, Grafit

Număr anunț
DA25641922
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,20 RON
Valoare atribuită
225,20 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,20 RON

din 225,20 RON estimat