Atribuită
Cumpărare directă
PACHET IPJ BRASOV CF ADV 1144867-SUPLIMENT Filtru ulei , Logan 1,2 Filtru aer Logan 1,2 Bloc lumini (, Logan 1.2 Plăcuțe Logan 1,2 Amortizor față Logan 1,2 Flanșă amortizor cu rulment Rulment față, Kit ambreiaj Logan 1.4 Plăcuțe frână Logan 1.4 Transportul inclus in pretul produsului
- Număr anunț
- DA25606539
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.235,53 RON
- Valoare atribuită
- 7.235,53 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.