Atribuită
Cumpărare directă
PROSOP HARTIE - MISAVAN MONOROLA 2STR MAX 800 -11.83 RON fara TVA - 4 buc PROSOAPE V ALBASTRU 200 buc/set 20 set/bax.....47.35 RON fara TVA/bax - 2 buc LAVETE UNIVERSALE 5/set 38*32cm * 3.61 RON/SET - 20 buc MISAVAN CLOR 2L - 5 buc. DISPENSER SAPUN LICHID CU SENZOR 1000ml STAYLE- 3 buc
- Număr anunț
- DA25615991
- Autoritate contractantă
- Școala Gimnazială Sadova (CUI 16117962)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39514300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,22 RON
- Valoare atribuită
- 214,22 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.