Atribuită Cumpărare directă

ERBICID TOTAL SHYFO (1L) - SUBSTANTA ACTIVA GLIFOSAT 360 GR/L

Număr anunț
DA25644833
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
Cod CPV
24453000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,70 RON
Valoare atribuită
140,70 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,70 RON

din 140,70 RON estimat