Atribuită Cumpărare directă

LAC PROTECTOR MAHON 2.5L IG5173 KB 1.00 PLASA UMBRIRE VERDE 95% 2.0X50M 653161 EVOTOOLS 1.00

Număr anunț
DA25634670
Autoritate contractantă
COMUNA GHIDFALAU (CUI 4201805)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI 14004410)
Cod CPV
77311000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,95 RON
Valoare atribuită
283,95 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

283,95 RON

din 283,95 RON estimat