Atribuită Cumpărare directă

Se verifica continuitatea nulului de protectie dintre tablourile electrice si impamantarea imobilelor, in scopul prevenirii aparitiei sarcinilor electrice periculoase ce pot duce la electrocutarea personalului angajat, conform contract in doua etape.

Număr anunț
DA25673563
Autoritate contractantă
Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
Furnizor / câștigător
JUST ELECTRO SRL (CUI 34545622)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.100 RON
Valoare atribuită
23.100 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.100 RON

din 23.100 RON estimat