Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere de linii terestre de comunicatii fibra optica pentru 12 luni cu mentenanță inclusă, în Municipiul Galați, judetul Galați, 3900 m * 12 luni = 46800, ) între punctele A și B: - A: Str. Științei nr.2, B: Str. Portului 23 – 1 fibre/circuite, 3000 m; - A: Str. Științei nr.2, B: Str. Mihai Bravu 46-48 – 1 fibre/circuite, 900 m; - Timp de intervenție pentru remedierea unei defecțiuni de maxim 3h.

Număr anunț
DA25711746
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
COMETEINET TELECOM SRL (CUI 33643460)
Cod CPV
64214400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.691 RON
Valoare atribuită
2.691 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.691 RON

din 2.691 RON estimat