Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar TEAVA PEXAL 16 Buc 20 3.36 MYYM 3X2.5 CBL ML 100 3.03 TEU COMPLET 16*16*16* Buc 2 12.22 BATERIE PIPA LUNGA EC-6 Buc 6 45.97

Număr anunț
DA25684182
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,46 RON
Valoare atribuită
670,46 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,46 RON

din 670,46 RON estimat