Atribuită
Cumpărare directă
CIF PROF.CREMA LEMON 2L RE 1 1 21,62 PUR POW.ORANGE MARACUJA 1 BU 2 1 15,10 CIF CREAM SPRING MAX POW BU 2 1 16,60 RIVEX PRAF CURATAT 500G RE 3 1 10,95 SANO JAVEL CLOR 4L BU 4 1 32,44 BIOCARPET 500ML+250ML RE 3 1 28,29 ECONOMIC DETERGENT GEAM 5 RE 4 1 43,32 OTI BURETI 150X70X45MM 10 BU 1 1 9,67 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 2 40 32,80 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 2 1 23,20 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 6 6 259,92 ECONOMIC SAP.LIC.PIELE SE BU 1 1 23,63 WELL BEC LED E27 12(75)W BU 5 1 37,75 DAC BON CONSUM A5/2EX/50S BU 3 1 21,39 PEL ADE SOLID STICK PELIF BU 5 1 29,35 AGR BANDA AD TRANSP 48MMX BU 1 1 2,93 SCR BANDA ADEZ.19MMX33M IF 1 5 10,45 VLA COPERTI TRANSP/FUM 15 IF 1 1 14,28 VLA INELE PL.DIAM.10MM/25 IF 1 1 10,92 BLC YELLOW H COP A4/80GR CU 2 5 104,90 SCH MARKER 1-3MM/ASORT BL 1 4 17,44 ICO PIX GEL ASORT. BL 3 3 47,61 PGN CAIET A4/80F/M BASIC BU 5 1 34,40 PGN BIBL MARMORAT A4/75 M BU 12 1 53,28 PGN FILE PROT CRIST 40 MC SE 4 1 36,92
- Număr anunț
- DA25708547
- Autoritate contractantă
- Liceul Agricol Poarta Alba (CUI 4300663)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 939,16 RON
- Valoare atribuită
- 939,16 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.