Atribuită
Cumpărare directă
Motopompa apa murdara HONDA WT30X 1 bucata DATE TEHNICE: Motor: HONDA GX240, OHV, monocilindru, racit cu aer Putere maxima: 7,1 CP Tip: OHV, monocilindru, 4 timpi, racire cu aer Capacitate cilindrica: 242 cm³ Combustibil: Benzina fara plumb Capacitate baie de ulei: 1.1 l Volum rezervor: 5,3 l Consum combustibil: max. 1 l/h (depinde de inaltimea de absorbtie si refulare) Pornire: La sfoara Adancime de aspiratie: 8 m Inaltime refulare: 27 m Diametru maxim particule: 31 mm Debit maxim: 1210 l/min Timp amorsare: max. 90 sec Racord: 3” Dimensiuni: 660 x 495 x 515 mm Masa: 60 kg set de livrare : 8m furtun absorbtie 20m furtun refulare cu cuplaje Motopompa de apa murdara HONDA WT 20 XK4 1 bucata HONDA Putere 4,8 CP (3,6 kW) / 3600 rpm Debit maxim 710 l Inaltime maxima de refulare 30 m Adincimea maxima de imersiune 8 m Ape Reziduale Motor HONDA GX 160 (1 piston ), 4 timpi, OHV, racit cu aer Aprindere Electronic, fara ruptor Carburant Benzina fara Pb Capacitate cilindrica 163 cm3 Alezaj x Cursa 68 x 45 mm Consum carburant la 75% 1,5 l / ora Capacitate rezervor 3,1 l Autonomie 2 ore Diametru intrare/iesire 50 mm (2") Capacitate rezervor ulei 0,6 l Dimensiuni (Lxlxh) 620 x 460 x 465 mm Greutate in Kg 47.0000 set de livrare : furtun aspiratie 2" 8m furtun refulare 2" cu cuplaje 20m
- Număr anunț
- DA25703799
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42122000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.884 RON
- Valoare atribuită
- 8.884 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.