Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare facultativă CASCO, pentru un nr. de 3 autovehicule marca Dacia Duster cu nr. de inmatriculare B 109 WMA, B 115 WMA, B 23 XVZ și un autovehicul Volkswagen Transporter, cu nr. de inmatriculare B 28 WAA, din parcul auto al MADR DGP AM POPAM, a căror polita expira in data de 08.06.2020, perioada asigurata 12 luni, conform solicitare autoritate contractanta si oferta operator economic preluata de la asiguratorul Societatea de Asigurare-Reasigurare City Insurance S.A, din data de 15.05.2020. Achizitia se va realiza prin mijloace electronice, pe baza ofertei prezentate de către operatorul economic. Achizitia implica transmiterea de catre Achizitor a unei notificari privind intentia de cumparare a serviciilor, iar operatorul economic are obligaţia de a transmite prin intermediul SICAP, în termen de două zile de la primirea notificării, acceptarea sau neacceptarea condiţiilor impuse de autoritatea contractantă. Prezenta achizitie tine loc de comanda.
- Număr anunț
- DA25654687
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.625 RON
- Valoare atribuită
- 5.625 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.