Atribuită Cumpărare directă

coama bramac (4buc),clema fixare coama(5buc)

Număr anunț
DA25692540
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (CUI 4405961)
Furnizor / câștigător
Muntean Ramona Claudia (CUI 32666806)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,28 RON
Valoare atribuită
143,28 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,28 RON

din 143,28 RON estimat