Atribuită Cumpărare directă

MARKER PERMANENT - ROSU 20 buc; ALBASTRU 20 buc; NEGRU 20 buc; TEXTMARKER - ROZ 40 buc; Galben 40 buc REZERVA MINE CREION MECANIC 0,5 - 20 buc; 0,7 -20 buc; 0,9 - 10 buc

Număr anunț
DA25693341
Autoritate contractantă
Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925,21 RON
Valoare atribuită
925,21 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925,21 RON

din 925,21 RON estimat