Atribuită Cumpărare directă

MASINA TUNS GAZON ARM 34/3400

Număr anunț
DA25656279
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,73 RON
Valoare atribuită
469,73 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469,73 RON

din 469,73 RON estimat