Atribuită
Cumpărare directă
• Firma producatoare : OPTI Medical Systems Inc. – S.U.A. • Model : OPTI CCA-TS2 • Metoda masurare : tehnologie optica bazata pe fluorescenta (patentul producatorului) • Nu foloseste electrozi – mentenanta minima • Nu foloseste reactivi – costuri zero in Stand By. • Parametri masurati : pH, pCO2, pO2, tHb, sO2Na+, K+, iCa, Cl, BUN, Glu, Lac – functie de tipul casetei de masurare (vezi mai jos) • Parametri calculati : vezi prospect anexat • Compact : 36 x 23 x 12,5 cm, 5.4 Kg inclusiv baterie re-incarcabila • Portabil : autonomie baterie re-incarcabila 2 ore • Touch screen color • Imprimanta termica incorporata. • Volum proba : 125µL • Aspiratie automata proba
- Număr anunț
- DA25690798
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- ACVAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 28911176)
- Cod CPV
- 38434520-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.377,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.377,02 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.