Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 12 flacoane x 250 ml. Solutie perfuzabila continand 50 g. Clorhidrat de arginina la 1.000 ml. Prezenta achizitie tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA25646930
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.352 RON
Valoare atribuită
14.352 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.352 RON

din 14.352 RON estimat