Atribuită Cumpărare directă

1021955 DISC DIA ECO UPE230 NOU 2608615065

Număr anunț
DA25693130
Autoritate contractantă
COMUNA LEORDA-JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372130)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
37453300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,45 RON
Valoare atribuită
115,45 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,45 RON

din 115,45 RON estimat