Atribuită
Cumpărare directă
Materiale pentru reparatii ref.332/27.05.2020 BALAMA SUDABILA buc 4 GARN.MANER CU SILD buc 3 GAR. MIN. SILD PT CS. 54MMbuc 7 VINCLU DE IMBINARE buc 10 DULAP R CAT B 4.5X7.8X400CM buc 5 SIPCA 5X3X300CM (0.0045MC-BUC) buc 16 CIMENT BM 42.5N STRUCTO PLUS 40KG buc 1
- Număr anunț
- DA25708777
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 517,14 RON
- Valoare atribuită
- 517,14 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.