Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 PLASA FIBRA DE STICLA EXT.160GR GALBENA #2000000291437 ml 30 2.395 2 ADEZIV PLASTIC POLISTIREN 25KG #5945762001931 #5945762018700 buc 6 17.6387 3 COADA TELESCOPICA 3M #5945404004986 #8000798243001 #5202707001082 buc 8 15.5462 4 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 5 STEGATOR GEAM ALUM.1M TELESCOPIC #6422465012505 buc 10 10.5042 6 SPALATOR GEAM PROFI CU MANER TELESCOPIC #6932501422590 buc 3 25.1261 7 STECHER ALB PLAT CP INTRARE LATERALA #8592920038284 buc 3 4.6218 8 CLEMA CU CUI FI 7 (10BUC-PUNGA) #6424712002918 buc 5 2.437 9 ELECT. SUP. TIT FIN 2.5X350 (10BUC) #2000000241692 buc 4 4.1176 10 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 3 0.8403 11 GRATAR ZUGRAV 27X29CM#9002588404318 #9002588404301 buc 2 4.6218 12 BEC LED A60 10.5W E27 840(3BUC-SET) #8592920064832 buc 4 20.9244 13 MANUSI NEOPRENE GLOVES 836 (100BUC-CUT) 7340118303680 buc 4 83.9496 14 TRAFALET MULTICOLOR 250X48X8MM TMAX-PROFI #5949005613233 buc 2 15.042 15 SET 3BUC TRAFALET RADIATOR 100 #9002588223100 buc 1 11.6807 16 BANDA HARTIE SCHULLER 50#2000000147772 #9002588452098 buc 2 8.3193 17 REZERVA TRAFALET RADIATOR TOP-LINE 150MM #2000000280516 buc 2 5.7983 18 PENSULA GALBEN MAN. PLAST. 60MM#9002588723457 buc 2 4.6218 19 PENSULA GALB. 80MM#9002588723471 buc 2 7.479 20 MANUSA LATEXGRIP 1605 #5948947066008 #5948947065995 buc 12 4.958 21 PIGMENT RENEW UNIVERSAL 123 #6420552501239 buc 2 14.7059 22 BATERIE MAXELL ALCALINE LR3(4BUC-BLIS) #4902580164010 buc 1 4.6218 PRES INTRARE D1 6

Număr anunț
DA25659366
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235,06 RON
Valoare atribuită
1.235,06 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.235,06 RON

din 1.235,06 RON estimat