Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CUPRINDE DOMESTOS-30BUC,SPIRT-30BUC,DEZINFECTANT GEL MAINI-30BUC,CLOR-10LITRI,HARTIE IGIENICA ROZ-80ROLE,PROSOP HARTIE-50ROLE, MANUSI CHIRURGICALE 100BUC/CUT-4CUTII

Număr anunț
DA25659429
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "MIHAIL SEBASTIAN (CUI 4205793)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI 14051527)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.154,50 RON
Valoare atribuită
2.154,50 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.154,50 RON

din 2.154,50 RON estimat