Atribuită
Cumpărare directă
100872915 6420330047560 ROBINET GOLIRE 1 2 SCHELL 139940099 27.73 10 Buc 100872910 6420330000602 AERISITOR MANUAL 1 2 GOBE 4.79 20 Buc 100866515 6421000017623 CONECTOR PEX FE 20X1.2 6.75 20 Buc 134.96 100728272 4019576027126 QI RACORD RAPID FILET INTERIOR 1PE2 18.45 10 Buc SER MEN NR M 199 / 20.05.2020
- Număr anunț
- DA25683014
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 692,52 RON
- Valoare atribuită
- 692,52 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.