Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN - 10164800 Hartie copiator A4 , 500 coli/top, ARTWORK Hartie multifunctionala caracterizata prin calitatea si standardul ridicat de alb, luminozitate si opacitate. Ideala pentru imprimante ce printeaza la viteze mari Compatibila cu printuri monocrom cat si cu cele color Performanta ridicata la printare fata verso Reciclabila 100% Recomandari pentru o performanta mai buna: Printeaza prima oara fata indicata de sageata; Pastreaza colile in ambalajul original; Nu expune hartia la umiditate; Caracteristici tehnice: Format A4; Dimensiuni 210 x 297mm; Ambalare 500 coli/top, 5 topuri/cutie PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751062801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA25702456
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.845 RON
Valoare atribuită
4.845 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.845 RON

din 4.845 RON estimat