Atribuită Cumpărare directă

Confectionat tavan fals din gipscarton 100 mp Aplicat glet si vopsea lavabila pe perete 500 mp Turnat sape beton 100 mp Placare pardoseli 100 mp

Număr anunț
DA25656236
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRU CUPCEA SUPURU DE JOS (CUI 17337834)
Furnizor / câștigător
GORGAN VASILE (CUI 29868392)
Cod CPV
45450000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat