Atribuită
Cumpărare directă
Denumire articol Cantitate scanata costita afumata 24.3 iaurt danone/zuzu 7+1 12 oua 5 pulpe inferiare aprox 1 kg/caserola 32 pulpe inferiare aprox 1 kg/caserola 71 pulpe inferioare aprox 1kg1/2gr/ caserola 40.6 untar 121 spata porc fara os 50 spata porc fara os 50 spata porc fara os 22.914 carne tocata din spata de porc 13.02 salam victoria agro-ardeal 123 castraveti cornichon 61 cartofi 95 branza topita baton 123 aripi pui 30.5
- Număr anunț
- DA25654424
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.203,91 RON
- Valoare atribuită
- 6.203,91 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.