Atribuită Cumpărare directă

011034 CIMENT ROMCIM ULTRA 42,5 40KG 6 SAC 4000332 ADEZIV CERESIT CM 17 25 KG 8 BUC 5001375 AMORSA PT ZIDARIE KOBER 4L 1 BUC

Număr anunț
DA25656546
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602,36 RON
Valoare atribuită
602,36 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602,36 RON

din 602,36 RON estimat