Atribuită
Cumpărare directă
1 Detergent dezinfectant Dezinfectant suprafete, spalare si dezinfectie Bionet A15 – Biocide. Avizat de Ministerul Sanatatii BIOCIDE. 10 L 2 Sterilizant instrumentar PeraSafe pulbere 810gr. PeraSafe este un sterilizant chimic rapid, compatibil cu instrumentarul. Furnizat ca pulbere.Formularea fără aldehide. 3 Cut 3 Cloramina T tablete spectru larg de acțiune asupra microorganismelor patogene. Un comprimat de Cloramina T – Sin 500 mg conține: Cloramină T 500 mg (conținut minim în clor activ 25 %)Ambalaj cutie cu 200 tablete) 10 Cut 4 Gel dezinfectant Gel antibacterian dezinfectant,pe baza de alcool. Curata si protejeaza mainile. Nu necesita folosirea apei si a sapunului. 10 L
- Număr anunț
- DA25678068
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.044,26 RON
- Valoare atribuită
- 3.044,26 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.