Atribuită
Cumpărare directă
Termometrul digital non contact YC 200 masoara automat temperatura atunci cand detecteaza ca distanta este de 3 - 5 cm. Lumina verde a sistemului de ghidare pentru auto-masurare indica utilizatorului ca dispozitivul se afla la distanta corecta pentru a efectua o masuratoare. Caracteristici: Rezultate exacte in cateva secunde, fara a atinge obiectele Sistem de ghidare pentru auto-masurare, adecvat utilizarii la copii Lumina de control pentru utilizare usoara si in timpul noptii Tehnologie Silent Glow™ cu avertizare sonora si luminoasa in caz de febra Memoreaza ultimele 30 valori, cu data si ora masuratorii Masurare automata cu control de la distanta Utilizare : temperatura corpului Testat clinic si recomandat de medici Display LCD mare, iluminat, care afiseaza inclusiv data si ora Semnal sonor pornit/oprit Comutator °C/°F
- Număr anunț
- DA25649018
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.590 RON
- Valoare atribuită
- 2.590 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.