Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. -------------------------- -- -------- SILAN MEDITERRANEAN 1850M BU 1 CILLIT BANG DUO DEG+C I2B BU 2 BREF DELUXE MAGNOLIA 3X50 BU 1 JASOL DERMANET ECO UNIVER BI 1 ALUFIX SACI MENAJERI 60L RL 2 DOMESTOS PINE 1L RE 4 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 1 JASOL PAST.DEZINF.145BUC CU 2 STERISOL DEZINF.SUPRAF.1L BU 2 DETTOL SAPUN LICHID CHAM. BU 1 SELGROS MOP BUMBAC XL 220 SE 2 3 SELGROS MOP VASCOZA ECO 1 SE 1 3
- Număr anunț
- DA25674414
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROSIA (CUI 20210880)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,94 RON
- Valoare atribuită
- 311,94 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.