Atribuită Cumpărare directă

Autocolant Sageata 30Cm/5Cm Interior, Autocolant Sageata 30Cm/5Cm Exterior, Autocolant A4 Printat Masuri Anti Covid, Banda Adez Marcare Tesa 50x33m Rosu sau Galben

Număr anunț
DA25656268
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION AGÂRBICEANU ALBA IULIA (CUI 12633715)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
22459100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,30 RON
Valoare atribuită
157,30 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,30 RON

din 157,30 RON estimat