Atribuită Cumpărare directă

Telefon Mobil Apple iPhone 11 Pro, 256GB Greutate (g) 188 Data Aparitie Septembrie 2019 Dual-Sim Nu Tip SIM Nano SIM Memorie interna (GB) 256 Capacitate memorie RAM (MB) 4096 Slot memorie (tip) Nu are Smartphone Da Touch Screen Da Ecran Super Retina XDR OLED capacitive touchscreen Diagonala (inch) 5.8 Rezolutie (pixeli) 1125 x 2436 Culori 16M Functii ecran Scratch-resistant glass, oleophobic coating Chipset Apple A13 Bionic Tip procesor Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) Tip placa video Apple GPU Retea 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 Retea 3G HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 Retea 4G Da Wireless LAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual-band, hotspot Tehnologie Bluetooth v5.0, A2DP, LE USB 2.0, proprietary reversible connector GPS Da, cu A-GPS, GLONASS, GALILEO si QZSS Rezolutie senzor (Mp) 12 + 12 + 12 Blitz incorporat Da, quad-LED Functie video 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS Camera frontala 12 FM Radio Nu Tip Sistem de operare Apple IOS Sistem de operare iOS 13 Culoare Argintiu Tip Baterie Li-ion Capacitate (mAh) 3046 Functii Senzori: Face ID, accelerometru, gyro, de proximitate, compass, barometru Greutate Colet 0.5 Dimensiuni (W x D x H mm) 144 x 71.4 x 8.1

Număr anunț
DA25653988
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
32252000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.795 RON
Valoare atribuită
5.795 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.795 RON

din 5.795 RON estimat