Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de incendiu si alte calamitati toate riscurile conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 1 locatie situata in Jud. Neamt, care apartine unei persoane juridice din Romania, in care se se desfasoara activitati: centre de cosmetica/ intretinere/ masaj/ fitness/ spitale, centre medicale si de tratament, policlinici, laboratoare medicale, sanatorii/ farmacii Suma asigurata Locatia 1 - Stocuri: trebuie sa fie cuprinsa intre 200.000 RON si 400.000 RON Fransiza: Cutremur 1 % din SA Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polita: mai 2020.
- Număr anunț
- DA25656470
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 459,18 RON
- Valoare atribuită
- 459,18 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.