Atribuită Cumpărare directă

Pachet 1x Covoras profesional TRAY BRUSH si 1x Dezinfectant Dezi Sept 5L .Pachetul contine: 1 x Covor dezinfectant cauciuc tip tavita TRAY BRUSH 60x100cm 1 x DEZI SEPT X-CLEAN Dezinfectant Min. Sanatatii pentru suprafete 5 L.

Număr anunț
DA25650086
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.526 RON
Valoare atribuită
1.526 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.526 RON

din 1.526 RON estimat