Atribuită
Cumpărare directă
sigurare CASCO GRADUAL acoperire EXTREME conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari, pentru 1 microbuz care apartine unei persoane juridice romane, inmatriculat permanent in Romania, Jud. Valcea, marca FIAT DUCATO, 2287 cmc, 88 kw, nr. locuri 17, an fabricatie 2007, suma asigurata 15422 RON Fransize: zero Perioada de asigurare: 12 luni,
- Număr anunț
- DA25650274
- Autoritate contractantă
- Liceul TehnologicJustinian Marina (CUI 23561614)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.678,73 RON
- Valoare atribuită
- 2.678,73 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.