Atribuită
Cumpărare directă
Stick 32GB Memorie flash Kingston 32 GB USB 3.0 DataTraveler 100 G3 PN: C9852981 PN: DT100G3/32GB garantie 3 ani Capacitate (flash) 32 GB Interfata USB 3.0 Cititor de carduri inclus Nu Latime 21,2 mm Inaltime 60 mm Grosime 10 mm Sisteme de operare acceptate Microsoft Windows XP SP3 Microsoft Windows Vista SP1 Microsoft Windows Vista SP2 Windows 7 Windows 8 Mac OS X 10.6 sau versiuni ulterioare Linux Kernel 2.6 si versiuni ulterioare Transport gratuit pentru minim 5 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. asd ry 18l
- Număr anunț
- DA25654432
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,50 RON
- Valoare atribuită
- 260,50 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.