Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de acces la program legislativ si servicii de actualizare legislatie Se va incheia contract de servicii pentru perioada mai - decembrie 2020 cu posibilitatea de prelungire cu maxim 4 luni (01.01.2021 -30.04.2021) conform HG 395/2016, la solicitarea autoritatii contractante sub conditia existentei resurselor financiare in BVC 2021 cu aceasta destinatie. Initierea AD s-a efectuat pentru toata perioada contractuala, inclusiv perioada de prelungire.
- Număr anunț
- DA25653094
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.320 RON
- Valoare atribuită
- 4.320 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.