Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare a grupului de pompare care deserveste hidrantii de incendiu(functionare,etanseitate,presiune de lucru) ,Verificarea hidrantilor interiori(functionare,etanseitate,presiune de lucru)

Număr anunț
DA25660293
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAICA DOMNULUI (CUI 23998423)
Furnizor / câștigător
COMSTING RADU SRL (CUI 17562747)
Cod CPV
71356100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.220 RON
Valoare atribuită
2.220 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.220 RON

din 2.220 RON estimat