Atribuită Cumpărare directă

SIOFOR COMPR.FILM. 1000MG X 60 - METFORMINUM METFORMINUM Cutie x 4 blistere din PVC/ Al x 15 comprimate filmate (3 ani) BERLIN-CHEMIE ACHIZITIA ESTE FERMA SI TINE LOC DE COMANDA SCRISA

Număr anunț
DA25657519
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,60 RON
Valoare atribuită
129,60 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,60 RON

din 129,60 RON estimat