Atribuită
Cumpărare directă
- 1450 mp - Marcaje rutiere, longitudinal cu vopsea alba monocomponent cu microbile; - 80 mp - Marcaje sageti pe carosabil; - 480 mp - Marcaje rutiere, pietonale cu vopsea speciala alb-rosu cu microbile reflectorizante; - 20 mp - Marcaje indicatoare termoplastic pe carosabil Lucrarile se executa mecanizat, cu vopsea de calitate foarte buna. Marcajele rutiere respecta standardul de calitate SR 1848-7.
- Număr anunț
- DA25673784
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- TRANSBET SRL (CUI 14505976)
- Cod CPV
- 45233221-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.200 RON
- Valoare atribuită
- 133.200 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.