Atribuită Cumpărare directă

Denumire LICENTA WINDOWS 10 PRO 64BIT ENG FQC-08929 OEM + INSTALARE LAPTOP17.3 HP 470G7 INTEL I5-10210U 1.6/8/SSD 256.

Număr anunț
DA25658444
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.363,87 RON
Valoare atribuită
3.363,87 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.363,87 RON

din 3.363,87 RON estimat